Služby

Projektová dokumentace

Zpracujeme všechny stupně projektové dokumentace pro Váš stavební projekt. Zajistíme odborné posudky, studie i stavební povolení, projednáme dokumentaci a zajistíme pravomocné rozhodnutí.
Potřebujete dokumentaci k rekonstrukci pěší komunikace, obecní budovy nebo autobusové zastávky? Nejen s těmito stavbami máme zkušenosti.

Projektové řízení staveb

Zajistíme kompletní řízení Vašich stavebních projektů od fáze přípravy přes realizaci stavby až po uvedení stavby do provozu.
Postaráme se například o:
– výběrová řízení subdodavatelů a jejich následnou koordinaci,
– jednání s dotčenými orgány a úřady,
– zajištění projednávání a získání potřebných vyjádření a povolení potřebných k územnímu řízení, stavebnímu povolení, změny stavby před dokončením a kolaudací staveb

Stavební konzultace

Rádi se staneme Vaším partnerem pro rozvoj obce i mimo nám svěřené projekty. Poskytujeme odborné poradenství v oblastech spojených s přípravou, realizací i užíváním staveb. Vaše dotazy zodpovíme při konzultacích nebo vypracujeme studie a zprávy. Partnerem ve stavebních otázkách Vám můžeme být jednorázově i dlouhodobě.

Nejčastěji kladené dotazy

Šetříme Váš čas.

V jakých krajích působíte?

Soustředíme se na obce v jižních, středních a západních Čechách. Jižní Čechy jsou zároveň naším domovem, proto tento kraj velmi dobře známe. V západních Čechách jsme podpořili přes 100 projektů v různých oblastech a tím se důkladně seznámili s jeho specifiky.

Kolik to bude stát?

Úvodní nezávazná konzultace a vypracování nabídky jsou zdarma. Ceny služeb se pohybují od desítek do stovek tisíc korun, v závislosti na Vašem projektu a požadavcích. Pokud máte finanční omezení, nebojte se nám ho sdělit, abychom ho mohli zohlednit.

Jak dlouho to bude trvat?

I toto závisí od projektu a jeho rozsahu, standardně ale trvá příprava kompletní projektové dokumentace 5-8 měsíců. U stavebních projektů je potřeba počítat s procesem stavebního povolení, který se může protáhnout. Vždy ale připravíme časový harmonogram a budeme Vás průběžně informovat o případných zdrženích.

Jak spolupráce probíhá?

Nejdříve se navzájem seznámíme. Vás a Vaši obec rádi poznáme přímo na místě, přivítáme Vás rádi i v naší kanceláři v Českých Budějovicích. Zjistíme Vaše potřeby a požadavky, poskytneme i svůj pohled. Následně vypracujeme cenovou nabídku daného projektu a po uzavření smlouvy se pustíme do práce. V závislosti na projektu připravíme dokumentaci, převezmeme řízení projektu nebo poskytneme jiné domluvené služby. Budeme s Vámi průběžně konzultovat výsledky a průběh tak, aby na konci nedošlo k žádnému překvapení.

Nevidíte zde Vaši otázku?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám případné další dotazy zodpovíme.